Video: HAALAND! Dortmundi kthen rezultatin për 7 minuta me norvegjezin

22 Janar 2021
21:03
Eraldo Harlicaj

Dortmundi ka barazuar rezultatin në ndeshjen ndaj Monchegladbach për 1-1. Ishte sulmuesi Erlind Haaland që dërgoi topin në rrjetë në minutën e 22′. Sancho ka dhuruar një asist mjaft të bukur, Haaland përshëndeti rrjetën për 1-1.

Sulmuesi norvegjez nuk u ndal aty, pasi dërgoi topin në rrjetë dhe për 1-2. Haaland duket i frikshëm para porte, pasi dërgoi topin në rrjetë për 1-2. Dortmundi tashmë është në avantazh në transfertë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit