Video: Haaland “e vjedh” golin e tretë, Guerreiro kompleton “pokerin”

21 Nëntor 2020
22:07
Denis Hakanaj

Erling Haalnd po kalon një natë të madhe kundër Hertha Berlin.

Gjiganti norvegjez ka realizuar golin e tretë personal dhe të tretin për Dortmund-in në minutën e 62-të.

Tetë minuta më mbrapa ka ardhur edhe goli i katërt i verdhezinjve, i shënuar nga Guerreiro.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit