Video: Haaland nuk përmbahet, përmbys Hertha-n në dy minuta

21 Nëntor 2020
21:46
Denis Hakanaj

Borssia Dortmund ka përmbysur rezultatin kundër Hertha Berlin.

Verdhezinjtë kanë shënuar dy gola të shpejtë me Haaland.

“Golden Boy” ka barazuar në minutën e 47-të dhe ka shënuar të dytin në të 49-ën.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit