Champions League

Video / Harroni Rakitic, ky është goli i vitit

Nëse menduat se kishit parë golin e vitit nga Ivan Rakitic gaboheni rëndë. Ky titull i takon perlës së Arnaut Groenveld i cili luan te Club Brugge dhe ka barazuar rezultatin ndaj Atletico Madrid në mënyrë spektakolare.

Më shumë nga Champions League