Video: I përhershmi Lewandowski, Bayerni gjen avantazhin ndaj Salzburgut

25 Nëntor 2020
21:51
Eraldo Harlicaj

Bayern Munchen ka gjetur golin kundër Salzburgut në minutën e 42′ kundër Robert Lewandowskit. Sulmuesi shfrytëzoi mjaft mirë një top të kthyer nga portieri kundërshtar dhe e dërgoi në rrjetë për 1-0. Polaku gjeti golin duke mbyllur pjesën e parë në avantazh.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit