Video: Inter nuk përmbahet, dyfishon me ndihmën e Sassuolo-s

28 Nëntor 2020
15:20
Denis Hakanaj

Inter ka gjetur edhe golin e dytë kundër Sassuolo-s.

Një gol që ka ardhur në minutën e 14-të dhe që është shënuar nga mbrojtësi i vendasve Chiriches.

Lojtari i Sassuolo-s ka devijuar në portën e tij një gjuajtje të fuqishme të Arturo Vidal.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit