Video: Juventus-Atalanta 0-1, Gomez dhe Zapata dhurojnë spektakël

11 Korrik 2020
22:07
Denis Hakanaj

Atalanta ka kaluar në avantazh kundër Juventus-it.

Zikaltrit kanë arritur të gjejnë golin në minutën e e 17-të pas disa kombinimesh shumë të bukura mes Gomez dhe Zapata-s.

Ka qenë ky i fundit që i ka finalizuar këto kombinime me gol.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit