Europa League

Video / Karius ndërron fanellë, por jo ves

Karius e të vërtetë ka ndërruar ekip dhe fanellë, por mesa duket i ka ruajtur veset. Gjatë ndeshjes së Europa League mes Malmo dhe Besiktas, portieri ka bërë një tjetër gafë trashanike teksa ka dashur të kalojë topin mbi traversë.

Më shumë nga Europa League