Video: Lazio befason Milan-in, çmendet Inzaghi

24 Prill 2019
22:08
Denis Hakanaj

Lazio ka kaluar në avantazh kundër Milan-it në gjysmëfinalet e kthimit të Kupës së Italisë që po luhet në "San Siro".

Miqtë kanë shënuar me Correa-n (58'), i cili ka kaluar topin poshtë këmbëve të portierit Reina pas një kundërsulmi të shpejtë.

Festës së bardhekaltërve i është bashkuar edhe trajneri Inzaghi, i cili ka lënë stolin dhe ka shkuar me vrap drejt lojtarëve të tij.

Milan-it i duhen dy gola për të siguruar finalen, duke parë se ndeshja e parë është mbyllur 0-0.  

Lajme të tjera

Lajmet e fundit