Video: Lazio pa busull, Lecce i ndëshkon sërish

7 Korrik 2020
20:49
Eraldo Harlicaj

Lecce e ka nisur me vrull pjesën e dytë sepse ka kaluar në avantazh ndaj Lazios. Ekipi i Lazios po vuan shumë në mbrojtje dhe kjo shihet mjaft qartë dhe nga goli i dytë i vendasve.

Lucioni dërgoi topin në rrjetë në minutën e 48′ pasi iu shmang mjaft mirë mbulimit të mbrojtjes për 2-1. Ekipi kryeqytetas duket pa busull.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit