Video: Mahrez magjik, shmang të gjithë mbrojtjen dhe shënon

28 Nëntor 2020
16:28
Denis Hakanaj

Manchester City ka dyfishuar avantazhin kundër Burnaley-t në minutën e 22-të.

Autori i golit ka qenë Riyad Mahrez, i cili ka shënuar pas një lëvizje magjike në zonën e rreptësisë.

Një realizim që ka çmendur komentatorët.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit