Video: Manchesteri tregon muskujt, Rashford dhe Martial përmbysin Southampton

13 Korrik 2020
21:27
Eraldo Harlicaj

Manchester United ka barazuar shumë shpejt rezultatin kundër Southampton për 1-1. Rashford shënoi në minutën e 20′ duke kthyer baraspeshën në Old Trafford. Pogba hodhi një top të mirë në zonë, Martial e kontrolloi mirë dhe pasoi për Rashford. Sulmuesi i ri nuk gaboi brenda zonës për 1-1.

Goli i dha fuqi vendasve që gjetën dhe golin e avantazhit me Martial. Bruno Fernandes pasoi për sulmuesin që ndërmori një aksion personal dhe me një goditje të fortë shkundi rrjetën.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit