Video: Mbrojtja e Napolit fut ujë, Atalanta e rinis me gol

2 Korrik 2020
20:42
Eraldo Harlicaj

Atalanta e ka nisur menjëherë në sulm pjesën e dytë ndaj Napolit dhe ka gjetur golin. Pasalic dërgoi topin në rrjetë në minutën e 47′ vetëm 2 minuta pas rifillimit të ndeshjes.

Papu Gomez krosoi në zonë pas një gabimi të lojtarëve të Napolit dhe Pasalic i harruar i vetëm se kishte të vështirë të shënonte për 1-0.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit