Video: MERTENS!! Napoli gjen avantazhin me belgun

20 Shtator 2020
13:57
Eraldo Harlicaj

Serie A zhbllokohet nga Napoli dhe është Mertens që gjen rrjetën e parë të sezonit për 0-1. Sulmuesi belg shënoi mjaft bukur në zonë pas pasimit të saktë nga Lozano në minutën e 64′. Ai me një qetësi të madhe e përcolli drejt portës kundërshtare.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit