Video: Momenti drithërues në nder të Kobe Bryant para ndeshjes Nuggets-Rockets

26 Janar 2020
22:12
Denis Hakanaj

Lajmi i vdekjes së Kobe Bryant në një aksident ajror ka tronditur botën e sportit dhe jo vetëm.

41-vjeçari ka qenë një nga sportistët më të mëdhenj të historisë dhe një nga më të dashurit.

Para ndeshjes se NBA-së mes Nuggets dhe Rockets është mbajtur një minutë heshtje drithëruese për ish-yllin e Lakers.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit