Video: MORATAAAA! Sulmuesi barazon dhe gjen golin e parë pas pasimit të Chiesas

17 Tetor 2020
21:20
Eraldo Harlicaj

Alvaro Morata ka gjetur golin e parë që pas rikthimit në ekipin e Juventusit. Ai ka barazuar rezultatin ndaj Crotones me rezultatin 1-1 pas një pasimit mjaft të mirë të Chiesas në minutën e 21′.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit