Video: Muller i kthen nderin Lewas, polaku i pandalshëm!

17 Tetor 2020
19:24
Eraldo Harlicaj

Bayern Munchen e ka siguruar fitoren brenda pjesës së parë. Ekipi gjerman gjeti dhe golin e tretë me të zakonshmin Lewandowski. Polaku shënoi golin e dytë personal dhe të tretin për ekipin e tij në minutën e 45’+1′. Ai mori një pasim të mirë nga Muller dhe e dërgoi në rrjetë për 0-3.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit