Video: Napoli “inaguron” stadiumin e Maradonës, zhbllokohet me stil ndeshja në Europë

26 Nëntor 2020
21:51
Eraldo Harlicaj

Napoli ka gjetur avantazhin në ndeshjen ndaj Rijekas duke mbyllur pjesën e parë 1-0. Ekipi napolitan gjeti avantazhin me anë të Politanos në minutën e 40′. Ai mori një pasim të mirë Zieliniski në krahun e majtë dhe nuk e kishte të vështirë ta dërgonte në rrjetë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit