Video: Nata e Ndojit! Mesfushori shqiptar shënon me klas

16 Tetor 2020
22:46
Eraldo Harlicaj

Ndeshja ndërmjet Brescias dhe Lecces është sfida e Emanuele Ndojit! Mesfushori shqiptar ka shënuar dhe golin e 2-0 për skuadrën  e tij në sfidën kundër Lecces. Ai shënoi një gol mjaft të bukur dhe duket se i ka dhuruar 3 pikët ekipit të tij.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit