Seria A

Video / Nga traversa në shpatull, Ronaldo tregon klasin e tij në stërvitje

Ronaldo nuk ka harxhuar kohë, por ka treguar gjenialitetin e tij menjëherë në stërvitjen e së martës tek Juventus.

Portugezi mbërriti këtë javë për të nisur aventurën e re me Juventus pas transferimit 110 mln euro nga Real Madrid.

Ai ka shfaqur edhe njëherë magjinë e tij gjatë seancës stërvitore të së martës në Vinovo duke goditur topin me qëllim në traversë përpara se të afrohej dhe ta shtynte në rrjetë me shpatull.

Më poshtë keni videon:

Më shumë nga Seria A