Video: PA FJALË! Kimmich dhuron një asist nga tjetër planet, Coman s’fal në Champions

21 Tetor 2020
21:33
Eraldo Harlicaj

Bayern Munchen ka kaluar në avantazh në ndeshjen kundër Atletico Madridit. Vendasit gjetën golin në minutën e 28′ me Coman. Francezi e ka të preferuar këtë kompeticion, por meritë të madhe kishte Kimmich. Lojtari rikuperoi një top dhe dhuroi një asist të jashtëzakonshëm. Marrja dhe ekzekutimi i Coman ishin shumë të mirë për 1-0.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit