Video: Partizani zhbllokon derbin, Cordiero kafshon Tiranën

10 Korrik 2020
22:27
Eraldo Harlicaj

Partizani ka gjetur golin kundër Tiranës për 1-0. “Demat e kuq” kanë ndëshkuar bardheblutë në minutën e 76′. Bardhi ndërmori një aksion nga krahu i djathtë dhe futi një top të bukur në zonë dhe Cordiero, i harruar mes mbrojtësve, me një goditje të saktë e dërgoi në rrjetë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit