VIDEO: Pedro-Dezko! Roma kthen rezultatin për 4 minuta

18 Tetor 2020
21:27
Eraldo Harlicaj

Roma ka barazuar rezultatin në ndeshjen kundër Beneventos për 1-1. Ekipi kryeqytetasit ia doli të ndëshkonte miqtë në minutën e 31′. Spanjolli nuk gaboi duke dërguar topin në rrjetë. Nuk vonoi shumë dhe Roma gjeti dhe golin e avantazhit me Dzekon. Boshnjaku shënoi në minutën e 35′ me sulmuesin kryesor të ekipit.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit