Video: Pep bën lëvizjen e duhur, talenti futet në fushë dhe shënon

24 Tetor 2020
14:45
Denis Hakanaj

Manchester City ka barazuar ndeshjen kundër West Ham.

Autori i golit të shënuar në minutën e 51-të ka qenë Foden.

Një lëvizje e goditur nga Pep Guardiola, që e ka aktivizuar mesfushorin e ri në fillimin e pjesës së dytë në vend të Aguero-s.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit