Video: Përrallë! Leipzigu në qiellin e shtatë në avantazh ndaj Atleticos

13 Gusht 2020
22:52
Eraldo Harlicaj

Leipzigu gjeti golin e avantazhit ndaj Atletico Madridit me një gol në minutën e 88′. Një gjuajtje e Adams u devijua nga mbrojtja dhe përfundoi në rrjetë për 2-1. Gjermanët në gjysmëfinale.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit