Video: POGBAAAAAAAAA!! Fernandes asist, francezi me një gol të bukur

9 Korrik 2020
22:39
Eraldo Harlicaj

Manchester United ka shënuar me anë të Pogba për 0-3 në transfertë ndaj Aston Villes. Francezi mori një pasim nga Bruno Fernandes dhe gjuajti mjaft bukur me këmbën e djathtë për avantazhin e trefishtë. Një gjuajtje mjaft e mirë nga kampioni i botës që rikthehet te goli.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit