Video: Porto befason City-n me një super gol, Aguero kundërpërgjigjet me penallti

21 Tetor 2020
21:23
Denis Hakanaj

Porto ka kaluar në avantazh kundër Manchester City-t në minutën e 14.

Ka qenë Luis Diaz që ka shënuar për miqtë pas një aksioni individual magjik.

Mesfushori i portugezëve ka kaluar gjithë mbrojtjen e Qytetarëve dhe ka mposhtur Edderson me një goditje të bukur me të djathtën.

Gjithsesi, reagimi i vendasve ka ardhur tri minuta më pas me një penallti të Aguero-s.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit