Video: Rafinha me pasim magjik, Mbappe shënon me mjaft stil!

16 Tetor 2020
21:46
Eraldo Harlicaj

PSG ka kaluar në avantazh në minutën e 32′ me Kylian Mbappe. Rafinha ka dhënë një pasim fantastik nga mesfusha për sulmuesin Kylian Mbappe. Kampioni i botës bëri një veprim fantastik duke dribluar dhe portierin kundërshtar dhe dërgoi topin në rrjetë për 1-0.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit