Video: Raketë e Greenwood, United shënon të dytin

9 Korrik 2020
22:14
Eraldo Harlicaj

Manchester United ka shënuar golin e dytë në transfertë kundër Aston Villes. “Djajtë e kuq” e kanë mbyllur pjesën e parë me rezultatin 0-2 pas një predhe të talentit Greenwood. 18-vjeçari shfrytëzoi mirë një kundërsulm të ekipit të tij dhe gjeti golin e radhës për ekipin e tij.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit