Video: Ramos dhuron show në stërvitje, leksion sulmuesve të Realit

18 Shtator 2020
21:22
Eraldo Harlicaj

Sergio Ramos është një nga mbrojtësit më të mirë në botë, por është shumë i kompletuar. Spanjolli shënon vazhdimisht gola, ndërsa nga penalltia nuk gabon thuajse kurrë.

Kampionët e Spanjës po zhvillojnë fazën e tyre përgatitore, ndërsa në seancën e sotme stërvitore kapiteni dhuroi një magji. Videoja e golit të tij u postua dhe nga faqja zyrtare e Realit.

Ai bëri një parabolë mjaft të ëmbël në stërvitje duke mposhtur portierin e tij. Gjuajtja e tij ishte mjaft e bukur dhe përfundoi me klas në rrjetë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit