Video: Reali gjen avantazhin, Benzema shënon me “bekimin” e Ramos

10 Korrik 2020
22:14
Eraldo Harlicaj

Real Madridi ka kaluar në avantazh në ndeshjen ndaj Alavesit. Ekipi vendas gjeti shumë shpejt golin, pasi u zhbllokua që në minutën e 11′.

Benzema mori përsipër ekzekutimin e penalltisë dhe arriti ta kthejë në gol për 1-0. Sergio Ramos po sheh ndeshjen nga tribuna, pasi është i pezulluar me kartonë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit