Video: Reali i falet Ramosit, kapiteni nuk gabon nga penalltia

2 Korrik 2020
23:45
Eraldo Harlicaj

Real Madridi ka kaluar në avantazh në ndeshjen ndaj Getafes pas shumë vuajtjesh. Kapiteni Sergio Ramos ka gjetur golin me penallti në minutën e 83′. Kapiteni nuk gaboi dhe i dha avantazhin ekipit të tij për 1-0.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit