Video: Reali pa mëshirë, Mendy-Benzema trondisin Granadan

13 Korrik 2020
22:18
Eraldo Harlicaj

Real Madridi e ka nisur shumë mirë ndeshjen kundër Granadas. Ekipi i Zidane ka shënuar që në minutën e 10′ me anë të Mendyt.

Mbrojtësi ndërmori një aksion personal dhe me një goditje të fortë me të majtën shkundi portën kundërshtare për 0-1.

Furia e miqve nuk është ndalur, pasi Karim Benzema ka shënuar një gol po aq të bukur vetëm pas 6 minutash. Francezi i dha avantazhin e 0-2 ekipit madrilen me një goditje të fortë.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit