Video: Roma trefishon, Zaniolo kthehet te goli pas shtatë muajsh

11 Korrik 2020
21:12
Denis Hakanaj

Roma po fiton 3-0 në fushën e Brescia-s.

Goli i tretë është realizuar nga Nicolo Zaniolo, talenti italian i cili ishte ndalur nga një dëmtim serioz në fillimin e 2020-ës.

21-vjeçari ka gjetur rrjetën me një gjuajtje të bukur me të majtën në minutë e 74-t dhe është kthyer te goli pas tetë muajsh.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit