Video: Ronaldo magjik! Ndëshkon Cagliari-n me 2 gola në 5 minuta

21 Nëntor 2020
21:32
Denis Hakanaj

Është zhbllokuar ndeshja e javës së tetë të Serisë A mes Juventus-it dhe Cagliari-t.

Goli i parë ka ardhur në minutën e 38-të dhe është realizuar nga Cristiano Ronaldo.

Portugezi ka mposhtur portierin Cragno me një goditje të mrekullueshme me të majtën.

CR7 ka qenë protagonist edhe pesë minuta më mbrapa,  duke shënuar golin e dytë me një goditje magjike.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit