Argetim

VIDEO: Sancho është art më vete, shihni çfarë teknike!

Jadon Sancho është xhevahiri i madh i Borussia Dortmund dhe shumë shpejt çmimi i tij do të shkojë mbi 100 milionë euro.

Angli 19-vjeçar dhuroi spektakël edhe në ndeshjen kundër Freiburg-ut, me një aksione spektakolar, duke marrë topin në mesfushën e vet, duke kaluar dy lojtarë kundërshtarë dhe më pas sërish një lëvizje mashtruese me një lojtar tjetër…

Telesport është krenar që bashkëpunon me Krowd9, një aplikacion fantastik i futbollit për shqiptarët! Shkarkojeni > bit.ly/krowd9 për video me përmbledhje ndeshjesh, njoftime të menjëhershme për golat dhe të gjitha lajmet e Telesport! Krowd9 është i përdorshëm në shqip, italisht dhe anglisht.

Më shumë nga Argetim