Video: Sancho lë menjëherë shenjë, Hakimi sinjale në Madrid

23 Maj 2020
17:18
Eraldo Harlicaj

Dortmundi ka siguruar fitoren në ndeshjen kundërt Wolfsburg. Skuadra mike ka arritur të shënojë dhe golin e dytë me mbrojtësin Achraf Hakim.

Futbollisti dërgoi topin në rrjetë në minutën e 78′ duke dërguar sërish sinjale të qarta në Madrid. Dortmundi duket se po i merr maksimumin në këto ndeshje të fundit të tij me fanellën verdhezi.

Sancho bëri gjithçka mirë me futjen e tij në lojë dhe ftoi Hakimin për të shënuar golin e dytë të Dortmundit.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit