Video: Sassuolo-Juventus 3-2, super Berardi dhe Caputo ndëshkojnë Zonjën

15 Korrik 2020
23:03
Denis Hakanaj

Sassuolo e ka nisur pjesën e dytë me dy gola të shpjetë dhe ka përmbysur rezultatin kundër Juventus-it.

Goli i dytë i vendasve ka ardhur në minutën e 51-të dhe është realizuar nga Berardi me një goditje dënimi mjeshtërore.

Edhe Messi do ta kishte zili.

Tri minuta më vonë ka ardhur edhe goli i tretë i Sassuolo-s, i realizuar nga Caputo.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit