VIDEO: SHAAAAAAW!!! Manchester United e nis edhe pjesën e dytë zjarr, City e pëson sërish!

7 Mars 2021
18:41
Telesport

Manchester United e nis edhe pjesën e dytë ashtu si të parën duke realizuar gol me anë të Luke Shaw.

Mbrojtësi merr top, niset drejt portës kundërshtare dhe pastaj pason për Rashford që ia kthen dhe ky i fundit bën një goditje “bilardoje”.

Tani për djemtë e Pep Guardiola vështirësohet gjithçka… (0-2)

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit