Premier League

VIDEO / Shijoni golin unik të sulmuesit së Newcastle…

Ayoze Perez e mbylli sezonin si futbollisti më në formë i Newcastle me gjashtë gola në tetë ndeshjet e fundit dhe duke se sulmuesi e ka nisur atje ku e la.

Perez shënoi me një goditje të mrekullueshme me thembër gjatë stërvitjes së fundit të”qymyrxhinjve” duke shtangur portierin Rob Elliot.

24-vjeçari ka bërë shaka në “Twitter” duke e postuar këtë “perlë” me komentin: “A vlen për garën e golit më të bukur të sezonit?!”

 

Më shumë nga Premier League