Video: Shikoni gafën e pabesueshme të Mane

2 Korrik 2020
22:40
Denis Hakanaj

Liverpool nuk po kalon një mbrëmje të mirë në Manchester.

Të Kuqtë, në fakt, po munden 3-0 nga City dhe nuk po arrijnë të futen në lojë.

Kjo edhe për faj të Mane, i cili ka humbur një rast të pabesueshëm në minutën e 54-t të takimit.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit