Video: Shikoni magjinë e pabesueshme të Iniesta-s

12 Shkurt 2020
15:25
Denis Hakanaj

Andres Iniesta ka dhuruar spektakël në Japoni gjatë ndeshjes që Vissel Kobe i tij ka luajtur në Champions League-ën aziatike kundër Johor DT.

Ish-ylli i Bacelona-s ka qenë autor i një pasimi magjik prej 45 metrash që ka mrekulluar të pranishmit dhe që ka çuar te goli i parë i vendasve.

Takimi është fituar 5-1 nga Vissel Kobe.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit