Video: Simulim i turpshëm, Bruno Fernandes lë nam kundër Palace

19 Shtator 2020
19:46
Eraldo Harlicaj

Manchester United humbi në shtëpi kundër Crystal Palace me rezultatin1-3. “Djajtë e kuq” nuk zhvilluan një ndeshje të mirë, ndërsa simulimi skandaloz i Bruno Fernandesit theu rrjetin.

Mesfushori portugez bën sikur dëmtohet nga lojtari i Palace që kishte topin në zotërim. Portugezi nuk ishte në gjendjen e tij më të mirë dhe për t’u kritikuar ende më shumë bëri atë veprim që u kritikua shumë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit