Video: Skënderbeu ndëshkon Partizanin me 2 gola në një minutë

3 Qershor 2020
20:50
Denis Hakanaj

Dy gola të shpejtë në fundin e pjesës së parë i kanë dhuruar Skënderbeut një avantazh 2-0 kundër Partizanit.

Gripshi në minutën e 43-të dhe Dita në të 44-ën kanë shënuar për korçarët.

Vendasve do t’u duhet një mrekulli për të shmangur humbjen.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit