Video: Spektakël në Bayern-Frankfurt, 4 gola në 15 minuta

23 Maj 2020
20:01
Denis Hakanaj

Bayern Munich e ka nisur pjesën e dytë ashtu siç e mbyllën të parën.

Robert Lewandowski ka realizuar golin e tretë në minutën e 46-të.

Ky gol duket se ka zgjuar miqtë, të cilët kanë shënuar dy gola të shpejtë me Hintergger në minutat 52 dhe 55.

Në minutën e 61-të, Bayern ka gjetur golin e katërt me Davies.

 

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit