Video: Spektakël në Shkodër! Muçi barazon rezultatin, Marku i përgjigjet me një supergol

21 Nëntor 2020
17:59
Eraldo Harlicaj

Klasikja e futbollit shqiptar ndërmjet Vllaznisë dhe Tiranës po dhuron emocione të forta. Bardheblutë barazuan rezultatin me Muçin në minutën e 50′ për 1-1. Ekipi shkodran reagoi menjëherë duke kaluar në avantazh me anë të Markut. Ky i fundit lëshoi një goditje të fortë nga jashtë zone dhe e pushoi në rrjetë për 2-1.

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit