VIDEO: Super asist, super gol! Spurs në avantazh me Kane

13 Janar 2021
22:03
Denis Hakanaj

Tottenham po fiton 1-0 ndaj Fulham, ndeshje e vlefshme për javën e 16-të të Premier League.

Spurs kanë gjetur goline avantazhit në minutën e 25-të me Harry Kane, i cili ka realizuar një gol të bukur me kokë pas një krosimi perfekt të Reguillon.

11 gola dhe 11 asiste për sulmuesin anglez në këtë sezon.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit