Video: Super Pavard dyfishon për Bayern-in

30 Maj 2020
19:10
Denis Hakanaj

Gjithçka e lehtë për Bayern Munich kundër Dyusseldorf.

Pavard ka dyfishuar avantazhin e bavarezëve me një goditje të bukur me kokë në minutën e 29-të.

Francezi ka festuar duke “komunikuar” me VAR-in dhe duke e dhënë golin të rregullt.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit