Video: SUPER Uzuni realizon një perlë, i jep pikën Ferencvarosit

23 Janar 2021
19:02
Eraldo Harlicaj

Myrtu Uzuni vijon të jetë një prej futbollistëve më në formë të momentit. Ai realizoi golin e radhës në barazimin e Ferencvarosit kundër Puskas Akademia me rezultatin 1-1.

Beratasi dërgoi në rrjetë topin në minutën e 81′. Ai barazoi shifrat, pasi miqtë kishin kaluar më herët në avantazh në pjesën e parë. Goditja e sulmuesit tonë ishte perfekte dhe shkundi portën.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit