Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

22 Janar 2021
22:16
Eraldo Harlicaj

Borussia Monchengladbach ka gjetur golin e katërt në ndeshjen kundër Dortmundit për 4-2. Sulmuesi Marcus Thuram u rikthye pas dënimit dhe dërgoi topin në rrjetë pak minuta, pasi zbriti në fushën e lojës. Ekipi i Dortmundit duket i pafuqishëm për të reaguar dhe ka probleme të theksuara në mbrojtje.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit